|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
|
AYALA napisał(a): 
|
ale ilu obecnych zawodników z naszej drużyny poradziło by sobie w 2 Bundeslidze ? Poza Melexem i może Gienkiem to chyba żaden.Więc i poziom Frederiksena jest zbliżony do naszych grajków
|
Kazdy.....
|
|