Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58742
Stary 31.07.2012, 18:03
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
ale ja nie spodziewam sie wiecej po tym gosciu jezeli facet nie dostal kontraktu w FSV Frankfurt, ktore cudem obronilo sie przed spadkiem z 2 bundesligi, to jest cieniutki.
ale ilu obecnych zawodników z naszej drużyny poradziło by sobie w 2 Bundeslidze ? Poza Melexem i może Gienkiem to chyba żaden.Więc i poziom Frederiksena jest zbliżony do naszych grajków
Ostatnio edytowane przez AYALA : 31.07.2012 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując