MichaelMyers napisał(a):

|
ale ja nie spodziewam sie wiecej po tym gosciu jezeli facet nie dostal kontraktu w FSV Frankfurt, ktore cudem obronilo sie przed spadkiem z 2 bundesligi, to jest cieniutki.
|
ale ilu obecnych zawodników z naszej drużyny poradziło by sobie w 2 Bundeslidze ? Poza Melexem i może Gienkiem to chyba żaden.Więc i poziom Frederiksena jest zbliżony do naszych grajków