Temat
:
Wisła vs. Liege - oczami kibica z Niemiec
Wyświetl pojedynczy post
doro
Junior Member
Od: 07.2012
Offline
#
9
31.07.2012, 17:04
Fajnie widzieć takie reakcje
przekazałam autorowi, bardzo się cieszy. Co do KK, to jasne.. bez sensu, a fakt, że biletu nie można on-line zakupić to nie do pomyślenia trochę na Zachodzie...
Tekstu już nie będę tłumaczyć, widzę że sobie poradziliście
doro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doro
Znajdź inne posty napisane przez doro