Wyświetl pojedynczy post
doro
Junior Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 31.07.2012, 17:04
Fajnie widzieć takie reakcje przekazałam autorowi, bardzo się cieszy. Co do KK, to jasne.. bez sensu, a fakt, że biletu nie można on-line zakupić to nie do pomyślenia trochę na Zachodzie...

Tekstu już nie będę tłumaczyć, widzę że sobie poradziliście
Odpowiedz cytując