Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58734
Stary 31.07.2012, 17:02
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Zaproponowanie kontraktu temu Frederiksenowi to kpina. No chyba, że będzie to jakaś groszowa sprawa. Po co nam taki stary ogór na lewą obronę? Tak ma wyglądać wymiana składu - beznadziejny Paljic wywalony, a za niego jakiś podstarzały Duńczyk. No ja .......e czy ktoś w tym klubie w ogóle myśli?
on ma 30 lat... w tym wieku obrońca może zagrać spokojnie 3, 4 lata na przyzwoitym poziomie więc ty lepiej pomyśl, zanim coś napiszesz


KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Niechciany piłkarz w słabej drużynie ligi duńskiej, która broniła się przed utrzymaniem w ostatnim sezonie ma być wzmocnieniem i podstawowym zawodnikiem. Kpiny. Kolejny bezsensowny transfer. Widać, że sprowadzenie mnóstwa graczy o podobnej charakterystyce nic nie nauczyło (Lamey, Boukhari, Branco, Nunez, Bunoza, Jovanić, Jirsak, Varga, Radovanović, Kirm, Ba, Thwaite, Chiacu, Rios, Burns, Ouadja, Penksa, Christow, Trabalik, Beto, itp., a w Polskiej lidze już ponad dwustu na przestrzeni ostatnich lat) ludzi odpowiedzialnych za transfery. Już po CV i ostatnich latach widać, że ten piłkarz nic nie pomoże.

Za granicą Polak musi być dwa razy lepszy od obcokrajowca, a u nas w Polsce obcokrajowiec wzięty nie wiadomo skąd i tak dostaje kontrakt (często wysoki jak na możliwości danego klubu) i kibicom wciska się kit, że zawodnik był sprawdzany, oglądany, że była staranna selekcja (czytaj - youtube, czy ogólnie filmiki wzięte od znajomych menedżerów).

W Ekstraklasie znowu będzie ponad setka graczy z zagranicy. Ilu jest dobrych? Dziesięciu bym nie wymienił, a mimo to wałki transferowe dalej są w modzie.
Słaby Polak kosztuje 2 razy tyle iż ten Duńczyk, który na zgrupowaniu pokazał się z dobrej strony, w sparingu był dosyć widoczny szybki dynamiczny i silny. Nie sądzę, żeby płacili mu kokosy. W Polsce nie ma lewych obrońców na poziomie, którzy by wskoczyli od razu do składu. Lepiej cieszcie się, że gość z wakacji przyjechał i zaprezentował dobrą formę, bo w przeciwnym wypadku na lewej będziecie mogli zobaczyć "popisy" Bunozy czy Jaliensa

p.s po CV Kosowskiego też można było sądzić, że on nam już nic nie pomoże...

ps2. Stolarczyk też był szrotem jak przychodził do Wisły i też nie miał CV... spokojnie ludzie. Probierzowi trzeba zaufać, bo innej możliwości obecnie nie ma.
Ostatnio edytowane przez regan : 31.07.2012 o godz. 17:14.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując