Lemur napisał(a):

A
Natomiast co do miejsca w tabeli gdy Valckx był szefem, Wisła ciągle liczyła się w walce o puchary. Lech długi czas zajmował podobne miejsce i dało się odrobić wszystko wiosną? Dało. Ale tam właściciel nie zatrudnił Bednarza
.
|
to w takim razie co to za piłkarze ze za jednego dyrektora graja lepiej a za drugiego gorzej ? No ale masz prawo miec takie zdanie oczywiście, tylko nie zapominaj ze pucharów nie mamy dzięki Bitonowi i Nunezowi ktorzy to nie potrafili wykorzystac rzutu karnego. Takie grojki.
przypomnij mi w arcyżenującym meczu z Lechią u siebie kto był dyrektorem?
no ale i tak mamy farta ze nie było vakatu dosc dlugo bo wtedy piłkarze by wogole na boisko nie wyszli
