Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58732
Stary 31.07.2012, 16:51
Lemur napisał(a):Wyświetl post
A
Natomiast co do miejsca w tabeli gdy Valckx był szefem, Wisła ciągle liczyła się w walce o puchary. Lech długi czas zajmował podobne miejsce i dało się odrobić wszystko wiosną? Dało. Ale tam właściciel nie zatrudnił Bednarza

.
to w takim razie co to za piłkarze ze za jednego dyrektora graja lepiej a za drugiego gorzej ? No ale masz prawo miec takie zdanie oczywiście, tylko nie zapominaj ze pucharów nie mamy dzięki Bitonowi i Nunezowi ktorzy to nie potrafili wykorzystac rzutu karnego. Takie grojki.

przypomnij mi w arcyżenującym meczu z Lechią u siebie kto był dyrektorem?

no ale i tak mamy farta ze nie było vakatu dosc dlugo bo wtedy piłkarze by wogole na boisko nie wyszli
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując