Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58728
Stary 31.07.2012, 16:07
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
...zobaczcie jak wyglada sytauacja z atakiem ... wszyscy sie ciskaja o ta lewa obrone - a co z atakiem ? kto oprocz Genkowa ? co w przypadku jakiegos urazu lub braku formy Cwetana ? Sikorski albo Quioto ? od dawna wielki placz ze nie ma LO a nikt nie widzi tej biedy w ofensywie
Dlatego pozostaje nam trzymać kciuki żeby Cwetan kontuzji nie złapał.Ja liczę,że przy nim wypali albo Quioto albo Sikorski i będzie dobrze chociaż nie ukrywam,że przed okienkiem liczyłem na napastnika klasy Brożka .
Odpowiedz cytując