Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
58728
31.07.2012, 16:07
AntyMod
napisał(a):
...zobaczcie jak wyglada sytauacja z atakiem ... wszyscy sie ciskaja o ta lewa obrone - a co z atakiem ? kto oprocz Genkowa ? co w przypadku jakiegos urazu lub braku formy Cwetana
? Sikorski albo Quioto ? od dawna wielki placz ze nie ma LO a nikt nie widzi tej biedy w ofensywie
Dlatego pozostaje nam trzymać kciuki żeby Cwetan kontuzji nie złapał.Ja liczę,że przy nim wypali albo Quioto albo Sikorski i będzie dobrze chociaż nie ukrywam,że przed okienkiem liczyłem na napastnika klasy Brożka .
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum