Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58727
Stary 31.07.2012, 16:02
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nigdzie nie ma tak słabego rozegrania i gry piłką jak w polskiej lidze. Kurde jak to jest, tamtym zrobiła ranking Kopenhaga, a jakoś Polsce nikt rankingu nie zrobił. Ale pewnie, wszyscy są do dupy i tylko wypieprzają po autach.
Wyszlismy z grupy ok, ale przegrywaliśmy w lidze z drużynami klasy Widzewa, więc która z tych drużyn to ta prawdziwa Wisła ta z LE czy ta z Ligi ? jednak odwoływałbym się do ligi gdzie jest więcej meczów, większa probka a co za tym idzie sprawiedliwsza ocena.
Jasne, nawet w Surinamie.Nam ranking robily Wisla,Legia i Lech wszystkie wychodzily z grupy LE.Nie przesadzaj poziom tych lig jest porownywalny, po trzy przyzwoite druzyny i reszta zlom.Wiesz, ze w Danii gra 12 druzyn tak jak w Szkocji? a wiesz dlaczego? domysl sie co by bylo jakby wpuscili jeszcze cztery,ha.Zapatrzyles sie za bardzo na ostatnie popisy Slaska,ktory zaprezentowal sie fatalnie.Takie jest urok polskich druzyn moga zagrac slabo, a za chwile calkiem dobrze, jestesmy nieprzewidywalni.

Widziales tego mistrza Szwecji w sparingu z Wisla, technika to nam ustepowali o klase, a przeciez Wisla jest przecietna pod tym wzgledem.Myslisz, ze liga szwedzka tez jest lepsza?
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 31.07.2012 o godz. 16:11.
Odpowiedz cytując