Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7498
Stary 31.07.2012, 15:26
Polityka Polonii przypomina politykę LKS, na szybko sciagaja za darmo jakichs graczy bez wzgledu na ich poziom sportowy. Ale przeciez musza byc w lidze takie zespoly w ktorych nawet Cwielong czy Łobodzinski sie zalapia do 11.
Odpowiedz cytując