Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18444
Stary 31.07.2012, 11:20
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
No to poniżej dyskusja jak znalazł dla Ciebie - czyli jak rozmawiać z lemingami przedstawia prof.Zybertowicz.
nie czytam linku bo mnie nie interesuje. Ja w inne tony uderzam.

Zarówno po stronie klęczący socjalistów są takie stwory, jak i z komuszej i centralnej. Dla jednych Kaczyński to zbawca Polski, dla drugich głosowanie na PO to mniejsze zło, a dla trzeciego całujące się pedały to naturalny widok.
Społeczeństwo ma szerokie horyzonty, więc nie ma się co nastawiać na daną grupę. Po to walczyliśmy jako kraj za demokrację, aby można było robić co się chce i jak chce - w imię litery prawa oczywiście.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 31.07.2012 o godz. 11:22.