thechris napisał(a):

|
Probierz mówił, że Bunoza jest bardzo dobrym lewym obrońcą więc Frederiksen zapewne ma być jego zmiennikiem.
|

normalnie post roku.
Tominho: Szewczyk jest napastnikiem. Przynajmniej nominalnie. Boguski... był taki piłkarz, zanim nie skończył jego kariery rzeźnik Borysiuk.