Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58712
Stary 31.07.2012, 10:43
No proszę, znowu prawie nikt gościa w akcji na oczy nie widział, ale już można go nazywać "szrotem". Kogo Wy tutaj chcecie mieć? Evrę? Jordiego Albę? Lahma?

Pomijam już w ogóle fakt, że póki co to nic nie podpisał z nami Duńczyk.

---

Jebnijcie się w te puste łby (to do wiecznych malkontentów). Jeśli za pół roku się okaże że koleś jest bardzo solidnym grajkiem, to i tak żaden z Was się nie przyzna do wiecznego płakania na forum, że ten jest zły, tamten gorszy, a jeszcze jeden to już tragiczny.

Bez odbioru.
Odpowiedz cytując