|
No proszę, znowu prawie nikt gościa w akcji na oczy nie widział, ale już można go nazywać "szrotem". Kogo Wy tutaj chcecie mieć? Evrę? Jordiego Albę? Lahma?
Pomijam już w ogóle fakt, że póki co to nic nie podpisał z nami Duńczyk.
---
Jebnijcie się w te puste łby (to do wiecznych malkontentów). Jeśli za pół roku się okaże że koleś jest bardzo solidnym grajkiem, to i tak żaden z Was się nie przyzna do wiecznego płakania na forum, że ten jest zły, tamten gorszy, a jeszcze jeden to już tragiczny.
Bez odbioru.
|