mzzzzz napisał(a):

|
Pozbywamy się piłkarskiego szrotu,żeby pozyskać kolejny jak Frederiksen.Po co ?
|
1. Ten szrot jest tańszy w utrzymaniu .....
2. Poczekajmy - nie widzieliśmy go nawet 10 sekund jak gra a ty już gościa skreślasz ... Wadomo że to nie Roberto Carlos ale może "lepsiejszy" od Bunozy i od Pailica ...