Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58708
Stary 31.07.2012, 10:07
mzzzzz napisał(a):Wyświetl post
Pozbywamy się piłkarskiego szrotu,żeby pozyskać kolejny jak Frederiksen.Po co ?
1. Ten szrot jest tańszy w utrzymaniu .....
2. Poczekajmy - nie widzieliśmy go nawet 10 sekund jak gra a ty już gościa skreślasz ... Wadomo że to nie Roberto Carlos ale może "lepsiejszy" od Bunozy i od Pailica ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując