Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58707
Stary 31.07.2012, 09:45
mzzzzz napisał(a):Wyświetl post
Zawsze jest tak samo .Pozbywamy się piłkarskiego szrotu,żeby pozyskać kolejny jak Frederiksen.Po co ?
Beda jaja jak ten Dunczyk nie zgodzi sie na ta umowe i pojedzie na turniej dla bezrobotnych, chyba skonam ze smiechu.

Fatalne to okno transferowe, Glowacki, ktory pewnie polowe meczow bedzie kontuzjowany i cztery koszulki, mozna sie juz tylko ubawic.
Odpowiedz cytując