mzzzzz napisał(a):

|
Zawsze jest tak samo .Pozbywamy się piłkarskiego szrotu,żeby pozyskać kolejny jak Frederiksen.Po co ?
|
Beda jaja jak ten Dunczyk nie zgodzi sie na ta umowe i pojedzie na turniej dla bezrobotnych, chyba skonam ze smiechu.
Fatalne to okno transferowe, Glowacki, ktory pewnie polowe meczow bedzie kontuzjowany i cztery koszulki, mozna sie juz tylko ubawic.