mzzzzz napisał(a):

Zawsze jest tak samo .Pozbywamy się piłkarskiego szrotu,żeby pozyskać kolejny jak Frederiksen.Po co ?
|
Lepiej mieć lewego obrońcę niż żeby grał tam Misiek Bunoza. To chyba oczywiste.
Ciekawsze dla mnie jest to, że Wisła będzie grała praktycznie bez skrzydeł. Bo Kirm wiadomo, Iliev sił ma na 60 minut (no chyba że coś się zmieni...) Maora szkoda na skrzydło, a wśród młodych żadnego skrzydlaka nie ma. Chrapek czasem grywał na lewym skrzydle, ale to było w MESie, i na początku gry w Kolejarzu. Potem ustawiany już był w środku.