Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mzzzzz
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
58705
31.07.2012, 09:20
Zawsze jest tak samo .Pozbywamy się piłkarskiego szrotu,żeby pozyskać kolejny jak Frederiksen.Po co ?
mzzzzz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mzzzzz
Znajdź inne posty napisane przez mzzzzz