[QUOTE=MichaelMyers;1265593]Jasne przed wypozyczeniem Maleckiego byla ta sama gadka, jak ktos odejdzie to mamy kogos na oku.Skasowali kilaset tysiecy euro i dalej nie ma pieniedzy.Jak sprzedadza Meliskona, to tez nie bedzie pieniedzy
Jovanovic, to on jeszcze zyje?[/QUOTE]
Żyje, ale co to za życie...

A w ogóle to możemy se pogadać, a kogo to obchodzi i co to da?
Niech już grają.