Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58699
Stary 31.07.2012, 07:26
arti napisał(a):Wyświetl post
Bo pewnie na forum jest założenie, że Wisła ma pieniądze tylko na wolnego LO. W tej sytuacji pozostaje się łudzić, że Jova będzie zdrowy, a jeśli nie to trener coś wymyśli.
Jasne przed wypozyczeniem Maleckiego byla ta sama gadka, jak ktos odejdzie to mamy kogos na oku.Skasowali kilaset tysiecy euro i dalej nie ma pieniedzy.Jak sprzedadza Meliskona, to tez nie bedzie pieniedzy

Jovanovic, to on jeszcze zyje?
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 31.07.2012 o godz. 07:39.
Odpowiedz cytując