arti napisał(a):

|
Bo pewnie na forum jest założenie, że Wisła ma pieniądze tylko na wolnego LO. W tej sytuacji pozostaje się łudzić, że Jova będzie zdrowy, a jeśli nie to trener coś wymyśli.
|
Jasne przed wypozyczeniem Maleckiego byla ta sama gadka, jak ktos odejdzie to mamy kogos na oku.Skasowali kilaset tysiecy euro i dalej nie ma pieniedzy.Jak sprzedadza Meliskona, to tez nie bedzie pieniedzy
Jovanovic, to on jeszcze zyje?