tofik napisał(a):

Sikorski to tylko na rok i na dodatek na jakiejś śmieciowej umowie.Nie jest największym problemem. A Bednarz nie szuka okazji przed końcem okienka, tylko już dumnie ogłosił, że podpiszą lewego obrońcę i kadra zamknięta.
No właśnie nie szuka, bo ma wszystko w dupie, po linii najmniejszego oporu idzie.
|
Tak sie dzieje, bo nie ma zadnej presji na nim ze strony opinii publicznej, zauwaz ze cokolwiek do Wisly sprowadzil, wiekszosc ludzi przytakuje z tymi bredniami,moze bedzie dobry, dajmy mu czas, w sparingu zagral dobrze, bo sie na pilce nie przewrocil, zupelnie jak ci niby kibice reprezentacji Polski w tych czapkach smiesznych, w ktorych wygladali jak nadworne blazny i czasach krolewskich.Gdyby Bednarz byl regularnie gnojony jak nalezy, to by cos musial zrobic.