Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58694
Stary 30.07.2012, 23:36
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Nie wkładaj w moje usta swojego bełkotu.
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Wbijaj igły w pacynkę" łysego" może ci ulży.
Założę się że teraz po dobrym meczu będziesz pisał że to zasługa piłkarzy Valckxa a po złym- że to wina Bednarza. Taki jesteś i już. Pełny obiektywizm.
–Problem w tym że to Twój „bełkot” od którego już mnie mdli.
- Choćbyś nie wiem jak kombinował, to dokładnie wiadomo których piłkarzy ściągnął Bednarz, a których Valckx.
- Co do „pacynki”, to nie będę się zniżał do Twojego poziomu, że Cię zacytuję ..
Grantar napisał(a):Wyświetl post
... robaczku.

”robaczku”.

_____
carlo,

To czy dołożył czy nie to akurat sprawa sporna (oficjalnie ostatnio tak , ale czy nie był to przypadkiem efekt zaszłości ..). Nikt nie zna precyzyjnych rozliczeń i nikt tu nie wie, jak realnie wygląda bilansowanie budżetów rocznych. A może jest odwrotnie i MP2011 wraz z kasą z europejskich pucharów, oraz wcześniejsza sprzedaż Marcelo, Głowackiego, Diaza i Brożków to bilansowanie strat z lat ubiegłych, np. Levadii. To jałowy spór bo danych pewnych brak. Moim zdaniem jednak finansowość w Wiśle jest dość niejasna, choćby teraz , czy kasa z wypożyczenia Małeckiego jest w nowym budżecie Wisły, czy jej nie ma.., a jeśli jest to możemy ją wydać na transfer czy nie możemy..nikt tego nie , nikt na tym forum.

Co do oddolnej idei, piękna rzecz, tylko problem w tym że naszego właściciela to niewiele zainteresuje. Legia raczej jednak finansowo korzysta na Akademii Piłkarskiej, ale my jej śladem nie podążamy, co do „eksperymentu zachodniego” to było widać gołym okiem , że do wyśnionego awansu brakło kilku minut, ale też ..konsekwentnej poprawy jakości (bo rywal był dużo lepszy), tak piłkarzy jak i pionu szkoleniowego (cały czas to podkreślam ,że Valckx w większości( przy różnych błędach) działał pozytywnie, ale już trenera należało szukać lepszego, ale spokojnie szukać, cierpliwie.. Tyle że cierpliwość, to ostatnia rzecz która kojarzy się z B. Cupiałem.

Też jestem wdzięczny naszemu bossowi za tytuły i sukcesy, ale postępu nie widzę, raczej kręcimy się w kółko.. w sumie może to i tak lepsze niż los choćby takiej Cracovii, czyli najgorzej to u nas nie jest z tą naszą Wisłą, ale niejeden z nas chciałby dużo lepiej. Powtórzę jedynie że każda krytyka poczynań właściciela, w niczym nie przekreśla szacunku i wdzięczności za to co dla naszego klubu zrobił.
Ostatnio edytowane przez milosz : 31.07.2012 o godz. 03:07.
Odpowiedz cytując