Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58688
Stary 30.07.2012, 22:38
Z pewnością Lamey- gracz z II ligowego Leicester City, który zagrał tam 4 mecze w sezonie, przyszedł do nas na wypożyczenie ze słonym kontraktem.
Podobnie jak Nunez, który ze swojego klubu chciał za wszelką cenę uciec, ponieważ kibice-łagodnie mówiąc, nieprzychlnie się wyrażali o nim i o jego rodzinie.
Diaz, który przyszedł tutaj po kontuzji , by się odbudować napewno też musiał zarabiać kolosalne pieniądze.
Umkneły mi jedynie transfery lub wypożyczenia w zimie, wtedy kiedy mieliśmy realne szansę przejść hiper ciężki Standard Liege.
Co tam.mamy wkońcu silną szeroką kadrę a nasi kopacze pod koniec rundy jesiennej przecież byli cali i zdrowi, więc po co sprowadzać kogoś nowego.Zawsze przecież można zatrudnić 3 trenerów (w tym jednego, który jest legendą Wisły i pożegnać go w mega frajerski sposób )w ciągu sezonu i liczyć na "efekt miotły".No i miotła wymiotła nam puchary z głowy.

Cóż, oby Cupiał wiedział co robi.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 30.07.2012 o godz. 22:44.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując