Wyświetl pojedynczy post
Wiislakznh
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 30.07.2012, 22:11
Ruch dobrze gra ale nie ma szans z Viktorią Pilzno, zauważcie jak im bardzo dobrze szło rok temu w pucharach, Ruch ma małe szanse..
legia ma nie trudnego rywala więc powinni ich przejść z łatwością
lech ma dobrze mi znany Aik za którym jest mój kolega i coś czuję że pyrki przejdą ale ledwo (np: 1;1, 1;0)
Śląsk: serce chcę ich w 4 rundzie ale rozum podpowiada że nie mają szans. Ale pożyjemy zobaczymy, może mieli po prostu słabszy dzień, a Śląsk ma szczęście w pucharach więc może się ślizgną jakoś, oby
Odpowiedz cytując