Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58686
Stary 30.07.2012, 22:05
"Świat według Grantara".

-Valckx poprzez pensje dla Jaliensa (bo jego gaża jest pewnikiem na poziomie wielu, wielu milionów euro każdego roku,, prawda !?) i kilku innych nowych piłkarzy doprowadził do katastrofy budżetowej. Nic o tym nie wiedział ani Cupiał , ani Rada Nadzorcza, bo przecież sprzedaż Brożków, czy wcześniej Głowackiego, oraz MP2011 i gra w Kw. do LM i LE, to same straty ..fajna bajka, szkoda jedynie że to bzdura.

- Bednarz zaś to "geniusz", postać doskonała w każdym calu .., tylko przypadkiem wywalony z Wisły poprzednim razem, za co !? Za niewinność oczywiście, bo przecież miał doskonałe transfery, wszystkie dokonywał na czas zwłaszcza przed meczami z Levadią. Zbudował też "łysy legionista" u nas doskonale funkcjonującą sieć skautingu, a wszyscy którzy to kwestionują, pisząc że .. jest dokładnie odwrotnie, według Grantara są "nawiedzeni", bo tylko jego świat równoległy jest prawdziwy...

-Współcześnie Bednarz nie ma nic wspólnego z piłkarską wiosną tego roku i z porażkami Wisły, nie ma nic wspólnego z rozbijaniem drużyny i dzieleniem piłkarzy na tych lepszych i gorszych, bo też nie on przychodził wraz z trenerem Probierzem. W świecie równoległym jeśli Bednarz coś wspominał że będą uzupełnienie w kontekście ubytków (vide wypożyczenie Małeckiego), to mówił, ale jednocześnie .., nie mówił, bo przecież tylko żartował, tak jak że jest kasa na jakieś transfery, bo przecież Bednarz nie kłamie, taki fajny gość z niego że jest z uczciwością pod rękę na każdym kroku, również podczas negocjacji z Hutnikiem ..bo Bednarz to chodząca uczciwość, prawdomówność i wybitna , wręcz światowa kompetencja, to człowiek mający świetne rozeznanie tak na rynku polskim, europejskim i wręcz światowym, hmm .. dobra starczy, bo nawet czarny humor musi mieć swoje granice... No a dlaczego nie dokonuje transferów, pewnie dlatego że Cupiał jednak co prawda ma dziwne czasem pomysły z powrotami do takich osobników jak Bednarz (człowieka , i to już pisze poważnie całkowicie bez kręgosłupa moralnego), ale najwyraźniej nie jest na tyle nieodpowiedzialny aby w pełni pozwolić na kolejnych Jirsaków i Łobodzińskich, czy innych podobnych tuzów piłki w Wiśle.


I jeszcze jeden „ kwiatuszek”
carlo napisał(a):Wyświetl post
Jeśli jest w tym choć trochę prawdy to te pieniądze Valckx wyrzucił po prostu w błoto...
.
Acha , MP 2011 i najlepszy wynik w europejskich pucharach od 9 lat to .. „błoto” (?!?) , to Ja życzę sobie takiego „błota” w tym sezonie, też MP , następnie w kolejnym sezonie też minimum fazy grupowej LE i wyjścia z grupy..
Co do tego co pozostało, to przypomnę, że Melikson, Genkow, Jovanović (ten jeszcze tego nie pokazał, ale jest młody i jeszcze ma na to czas) mogą być sprzedani z zyskiem, a to jedyne , właśnie te 3 transfery, to jedyne za które musieliśmy wyłożyć konkretna gotówkę wobec innych klubów i na każdym z nich możemy jeszcze zarobić, gdyż przykładowo Melikson jest więcej wart niż 650 tyś, a Genkow więcej niż 500 tyś., a tyle musieliśmy podobno wyłożyć za nich innym klubom.

carlo napisał(a):Wyświetl post
Holenderski zaciąg słono przepłacił za bardzo przeciętnych graczy..
No tak Pareiko, Melikson, Genkow , taa przeciętni.. otóż na polskie realia, ci i im podobni jak Iliew to są dobrzy piłkarze.
carlo napisał(a):Wyświetl post
i efekty tego mamy w tym sezonie.
W tym, .!? To znaczy w którym , bo „ten sezon” to jeszcze przed nami.. następny ze „świata równoległego”..

Zaś przyczyny słabej postawy Wisły w lidze w poprzednim sezonie , były już tu wielokrotnie omawiane, przypomnę, że było 3 trenerów, kontuzje czołowych graczy, gra na kilku frontach i jeszcze popis Bednarza wobec piłkarzy odchodzących w pełni ich usuwający z drużyny jeszcze w trakcie sezonu..

Pamiętajmy też że niemal Ci sami piłkarz potrafili zdobyć MP2011, czyli grać potrafią, szkoda jedynie że obok zawodników wartościowych nadal mamy poważne dziury w składzie. Potrzebujemy lepszych od Burligi, Bunozy, Sobolewskiego (bo lata niestety lecą) i Kirma. To nie transfery Valckx’a są problemem, tylko że było ich zbyt mało i że musieliśmy się posiłkować wypożyczeniami lub piłkarzami z kartą w ręku. Szkoda że zablokowano Valckxowi też powrót Baszczyńskiego, cóż było minęło. A teraz..

A teraz , pisząc krótko i zostawiając na boku świat równoległy miłośników J.B., powiem tak: im szybciej pojawi się w klubie kompetentny dyr. sportowy (a najlepiej dodatkowo z realnym zaufaniem właściciela do inwestycji, nie tylko w transfery) tym lepiej dla Naszej Wisły.
Ostatnio edytowane przez milosz : 31.07.2012 o godz. 03:01.
Odpowiedz cytując