Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58685
Stary 30.07.2012, 21:17
Lemur napisał(a):Wyświetl post
Gdzie napisałem że Bednarz ma teraz "kupę kasy"?
Ok mój błąd. Chodziło ci o kasę sprzed 4-5 lat .... Czyli dalsza część jałowej dyskusji kto lepszy: Valckx czy Bednarz ....
Bez sensu.
I jeszcze się mnie czepiasz ...
Mamy start do nowego sezonu i marną forsę na wszystko, zwłaszcza transfery. Podejrzewam że jakby nawet teraz poproszono jakiegoś super szpeca typu Valckx o pracę w Wilśle to by nas wyśmiał.
Ja kibicuje Wiśłe a płakanie za tym co było zostawiam tobie

Lemur napisał(a):Wyświetl post
Tak trudno zauważyć, że szefem był do momentu powrotu Bednarza? Mój Ty biedaku....
Mój ty biedaku: twój idol nie zauważył - brał kasę do czerwca ... ponadto zobacz jakie zaszczytne miejsce miała Wisła w lidze, w momencie zwolnienia Maskanta .... wg mnie to był początek końca Valckxa. Dlatego spytałem cię kiedy wg ciebie Valckx przestał pracować ... bo chciałem ci to miejsce Wisły pokazać ... robaczku.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 30.07.2012 o godz. 21:53.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując