Lemur napisał(a):

Gdzie napisałem że Bednarz ma teraz "kupę kasy"?
|
Ok mój błąd. Chodziło ci o kasę sprzed 4-5 lat .... Czyli dalsza część jałowej dyskusji kto lepszy: Valckx czy Bednarz ....
Bez sensu.
I jeszcze się mnie czepiasz ...
Mamy start do nowego sezonu i marną forsę na wszystko, zwłaszcza transfery. Podejrzewam że jakby nawet teraz poproszono jakiegoś super szpeca typu Valckx o pracę w Wilśle to by nas wyśmiał.
Ja kibicuje Wiśłe a płakanie za tym co było zostawiam tobie
Lemur napisał(a):

|
Tak trudno zauważyć, że szefem był do momentu powrotu Bednarza? Mój Ty biedaku....
|
Mój ty biedaku: twój idol nie zauważył - brał kasę do czerwca ... ponadto zobacz jakie zaszczytne miejsce miała Wisła w lidze, w momencie zwolnienia Maskanta .... wg mnie to był początek końca Valckxa. Dlatego spytałem cię kiedy wg ciebie Valckx przestał pracować ... bo chciałem ci to miejsce Wisły pokazać ... robaczku.