Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7495
Stary 30.07.2012, 20:56
laxa napisał(a):Wyświetl post
Mariusz Pawełek zostanie bramkarzem Polonii

http://www.sport.pl/sport-warszawa/1...m_Polonii.html
Widzę Polonia skupuje byłych Wiślaków Na testach w Polonii jest nie kto inny jak Wojciech z..y byłem Łobodziński :]
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując