Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 30.07.2012, 20:46
Ahoj. A, może salam! Jako, że mecz z Karabachem był nie dawno, kilkanaście osób było, może ktoś się wypowie na temat Azerbejdżanu? Nie tylko wyjazdowicze ; ) Jakby ktoś coś ciekawego wiedział o Armenii, też proszę.
Nie chodzi mi o jakieś strony internetowe (no chyba, że macie jakieś fajne), ale o osobiste, prywatne odczucia, a może ktoś jakieś zdjęcie.
Pozdrawiam
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując