|
no wieć wystartowałem z Carnivale....
po oglądnięciu w 2 dni całego sezonu powiem tak : serial pojebany. Nie że głupi tylko taki no po.......ony troche. Zaskoczyła mnie baaardzo duza ilosc znanych mi aktorów, nawet T-Bag tam gra! Ogolnie lubie seriale w tych ramach czasowych co to sie tam dzieje, jedynie ci kapke jebnięci cyrkowcy mnie wkurzali, nie lubie ogladac filmu/serialu w ktorym gra dupa z brodą ;]. W twimpiksach człowiek karzeł robi klimat bo jest raz na jakis czas ,a nie ze jest głownym bohaterem. Przez chwile mialem nadzieje ze fabuła podejmie temat templariuszy, ale to chyba był tylko epizod a szkoda.
Black Mirror - I like ;]
teraz sciagam 4 sezon Breaking bad
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|