Tak Diaz jest w odstawce za spóźnienie z Ameryki Południowej, podobno miał tam nawet wypadek samochodowy.

To Voskamp marudził na Dziadka.

Choć ja liczę, że Diaz zagra, bo akurat w nodze ma klej i drybling całkiem niezły, co na Szwedów może się przydać.
Co do Jodłowca, nawet jak go kupią, to Lenczyk nie wstawi go do składu, dawał to wyraźnie do zrozumienia w wywiadach podczas Polish Masters, że najpierw zawodnik musi przejść przez fazę treningu.
Moim zdaniem nasze grajki źle nie mają, we Wrocławiu nie ma ciśnienia na LM, wiadomo jaki materiał ludzki posiadamy, skoro taki Madej nie łapię się w Azerbejdżanie a Ćwielong wędruje do rozbitego Polonii-Groclinu. 4 mecze w pucharach będą tak czy siak. Powinni zagrać lepiej niż z Czarnogórcami, choć to pewnie moje pobożne życzenia.