Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58678
Stary 30.07.2012, 18:48
tofik napisał(a):Wyświetl post
Sikorski to tylko na rok i na dodatek na jakiejś śmieciowej umowie.Nie jest największym problemem. A Bednarz nie szuka okazji przed końcem okienka, tylko już dumnie ogłosił, że podpiszą lewego obrońcę i kadra zamknięta.
No właśnie nie szuka, bo ma wszystko w dupie, po linii najmniejszego oporu idzie.
Nie szuka bo taka jest polityka naszego klubu nakreślona przez Bogusława Cupiała (totalny minimalizm finansowy). Zastanawiam się czy niektórzy to wreszcie zrozumieją. Bednarz zadania wyznaczone przez bossa jak na razie wykonuje świetnie, a są nimi głównie cięcie kosztów gdzie to tylko możliwe i przyjmowanie ognia krytyki na siebie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując