|
co do duetu Probierz -Bednarz to raczej ten drugi ma większe szanse na pożegnanie z Wisłą zwłaszcza że raz już pożegnał się z Wisłą.Probierz to ulubieniec C więc wyleci najwcześniej po sezonie w porównaniu do Bednarza który może stracić posadę jeszcze przed półmetkiem sezonu a którego łączono już raz ze Śląskiem
|