Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 30.07.2012, 18:42
Slask gra dopiero w srode i prawdopodobnie bedzie mogł zagrac Jodłowiec, ktory ma jutro złozyc podpis pod kontraktem. Nie wiem czy to urzadza Slask bo znowu nie maja napastnika do strzelania goli i moga miec problemy.
Odpowiedz cytując