Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 30.07.2012, 18:08
Jutro mecz ale nie wiem czy wogóle opłaca się oglądać, Śląsk gra taką bezsensowną kopaninę że szał. Lenczyk to jest dobry trener w Polsce i koniec. W Europie nie zna stylów gry, nowoczesnej taktyki itd. Ten trener zachowałby się OK gdyby odszedł po MP
.
Odpowiedz cytując