|
Jutro mecz ale nie wiem czy wogóle opłaca się oglądać, Śląsk gra taką bezsensowną kopaninę że szał. Lenczyk to jest dobry trener w Polsce i koniec. W Europie nie zna stylów gry, nowoczesnej taktyki itd. Ten trener zachowałby się OK gdyby odszedł po MP
|