markowywislak napisał(a):

|
no jak może iść. Sprzedano pewnie z 800 sztuk i to pewnie 80% na C. Ludzie widzą co sie dzieje i nie chcą kupować. Jak zobaczą z Bełchatowem dobrą grę i wynik to pójdą do kas.
|
80% na C.... Z tego co pamiętam, to frekwencja spada procentowo mniej więcej równo na wszystkich sektorach. Skończcie z tym mitem wiernego młyna i koniunkturalnych pikników, bo to już trochę nudne. Akurat ja i wszyscy znajomi mamy już karnety na E, na te same miejsca, co w zeszłym roku. Ci co mają być, to będą, niezależnie od sektora.