Boruc napisał(a):

|
Dla niego Iliev jest słabszy od nauczyciela W-F z Dudelange...
|
Joachim to gwiazda mistrza Luksemburga i napisałem, że nie byłoby nic dziwnego w tym, że mógłby wygrać rywalizację z Ilievem w składzie. Dałbym mu szanse a to co innego niż napisanie, że jest lepszy.