Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58672
Stary 30.07.2012, 17:06
Przyszedl zeby poprawic ekonomie, bo Cupial szybko sie zniechecil, woli zaoszedzic kosztem oslabienia druzyny, problem w tym ,ze przy malych nakladach finansowych tylko osoba posiadajaca znajomosci moglaby sprowadzic przynajmniej na jeden sezon niezlych pilkarzy, a Bednarz niestety takich nie posiada dlatego jestesmy w d. on tylko pilnuje zeby za duzo nie wydac.

Problem w tym, ze przyjedzie jakis Frederiksen a polowa tego forum dostaje orgazmu, chcecie byle pilkarza na miejsce niby pilkarza Pajlica?Niech juz tam ustawi tego Bunoze, ale niech nie napycha kadry szrotem.Po co sie tak spieszyli z tym Sikorskim, trzeba bylo czekac na lepsza okazje, pilkarze ktorzy w sierpniu beda bez kontraktow zaczynaja podpisywac co sie trafi.Wisla to utytulowany w Polsce klub z nowoczesnym stadionem grajacy w LE jeszcze w poprzednim sezonie, ktos lepszy napewno by sie skusil.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 30.07.2012 o godz. 17:12.
Odpowiedz cytując