Temat
:
Wisła vs. Liege - oczami kibica z Niemiec
Wyświetl pojedynczy post
doro
Junior Member
Od: 07.2012
Offline
#
3
30.07.2012, 16:55
Jak na polski, to potrzebuję kilka dni
ale da się zrobić
doro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doro
Znajdź inne posty napisane przez doro