Temat
:
Wisła vs. Liege - oczami kibica z Niemiec
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
2
30.07.2012, 16:37
To służ i przetłumacz cały, bo ja jak Chudej z CK Dezerterów - iś wajs nicht
Edit: w sumie dużo tego
Edit2: ja żartuję, to jest kupa roboty
Ostatnio edytowane przez Watts : 30.07.2012 o godz. 16:56.
Watts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Watts
Znajdź inne posty napisane przez Watts