Hej,
jestem kibicką Wisły odkąd pamiętam, ale dopiero teraz postanowiłam się tutaj pojawić. Głównym powodem, jest możliwość zamieszczenia linku do artykułu, który pojawił się na fanzine kibiców Borussii Dortmund. Autorem jest Thomas, zapalony kibic BVB i od kilku lat także sympatyk "Białej Gwiazdy". Niestety artykuł jest tylko w języku niemieckim, ale w razie potrzeby służę pomocą
http://www.schwatzgelb.de/2012_15_07...g-kra-sdl.html
Pozdrawiam,
Doro