Wyświetl pojedynczy post
doro
Junior Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.07.2012, 16:33. Wisła vs. Liege - oczami kibica z Niemiec
Hej,

jestem kibicką Wisły odkąd pamiętam, ale dopiero teraz postanowiłam się tutaj pojawić. Głównym powodem, jest możliwość zamieszczenia linku do artykułu, który pojawił się na fanzine kibiców Borussii Dortmund. Autorem jest Thomas, zapalony kibic BVB i od kilku lat także sympatyk "Białej Gwiazdy". Niestety artykuł jest tylko w języku niemieckim, ale w razie potrzeby służę pomocą

http://www.schwatzgelb.de/2012_15_07...g-kra-sdl.html

Pozdrawiam,

Doro
Odpowiedz cytując