|
no jak może iść. Sprzedano pewnie z 800 sztuk i to pewnie 80% na C. Ludzie widzą co sie dzieje i nie chcą kupować. Jak zobaczą z Bełchatowem dobrą grę i wynik to pójdą do kas. A jak zobaczą że po 3 kolejkach ta gra będzie dobra to sie posypią karnety.
Ale przy dobrych wiatrach liczę na 6 tysięcy,frekdencje w granicach 14-15 tysięcy MAX.
Natomiast jak znowu będą 0-0 0-1 to ta frekwencja będzie na poziomie 5-6 tysięcy.
Osobiście karnecik już mam i nie moge sie doczekać już I meczu.
|