Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58664
Stary 30.07.2012, 15:08
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz w ogóle, że Bednarz nie piastuje funkcji dyrektora sportowego w Wiśle?
Aj tam aj tam, wiadomo dobrze że nikt nie piastuje tego stanowiska.

Bednarz przychodził w czasie gdy Vaalckx był naszym DS. Siłą rzeczy musiał zająć stanowisko wyższe niż Holender więc został v-ce prezesem d.s. sportowych. Zatem logicznie rzecz biorąc dyrektora nie mamy. Mamy za to v-ce prezesa z misją do posprzątania. Dyrektor jest nam zbędny, tniemy koszty.

Wiesz też dobrze że decyzje odnośnie transferów teoretycznie podejmuje Probierz z Bednarzem, a praktycznie , rządzi Bednarz samodzielnie bo.... ten pierwszy jest podwładnym tego drugiego.
Odpowiedz cytując