serek.c2 napisał(a):

|
Wiesz w ogóle, że Bednarz nie piastuje funkcji dyrektora sportowego w Wiśle?
|
Aj tam aj tam, wiadomo dobrze że nikt nie piastuje tego stanowiska.
Bednarz przychodził w czasie gdy Vaalckx był naszym DS. Siłą rzeczy musiał zająć stanowisko wyższe niż Holender więc został v-ce prezesem d.s. sportowych. Zatem logicznie rzecz biorąc dyrektora nie mamy. Mamy za to v-ce prezesa z misją do posprzątania. Dyrektor jest nam zbędny, tniemy koszty.
Wiesz też dobrze że decyzje odnośnie transferów teoretycznie podejmuje Probierz z Bednarzem, a praktycznie , rządzi Bednarz samodzielnie bo.... ten pierwszy jest podwładnym tego drugiego.
