|
teraz go zatrudnili jako wiceprezesa , niewazne on rozmawia z zawodnikami.Wiadomo , ze Gargula i Lobodzinski dostali jedne z najwiekszych kontraktow w lidze, byla lista opublikowana oficjalnie najlepiej zarabiajacych, obaj mieli ponad 300 tys e, te kontrakty byly podobne do tych ktore dostali wymienieni, a w umiejetnosciach przepasc.Nie ma pieniedzy, to niech kogos wypozycza, teraz z dobrych lig wypozyczaja niezlych pilkarzy, jeszcze im placa pensje zeby tylko sie ogrywali, gdyby Bednarz mial jakiekolwiek kontakty, to by mogl cos zdzialac.
Powiem ci wiecej, mam nadzieje, ze Wisla przerznie kilka meczow na poczatku i Cupial znow zmieni zdanie, a duet Bednarz Probierz sie pozegna z Wisla, puki nie zdaza zawalic na dobre i zrobic z tego skladu grono slabych kopaczy.
|