|
Prowokacją jest wpuszczanie na boisko kogoś takiego jak Jovanović. Głupotą jest osłabianie zespołu takimi pseudokopaczami jak Jovanović, Branco czy Nunez. Póki będzie chodził po lekarzach tym lepiej dla Wisły.
emjot - własnie zostałeś moim idolem... Fascynują mnie fani takich nieudaczników...
|