Frederiksen źle przyjął piłkę i musiał się ratować faulem
Frederiksen nie zawiódł, ale też nie błysnął.
Trochę czucia piłki mi jednak brakuje - przyznał w rozmowie z krakow.sport.pl.
niepokojące
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|