Proud napisał(a):

witam,
Panie i Panowie jest ktoś na forum kto gra na gitarze i jest leworęczny?
Chciałem kupić sobie gitarę, ale jestem leworęczny i nie wiem jak wygląda potem nauka gry w takim przypadku. Czy jest dużo kombinowania?
Gdzie najlepiej kupić gitarę? W sklepie czy w internecie?
|
Najlepiej jest kupić w sklepie, z kimś kto trochę gra, tak, żeby sprawdził, czy gitara stroi we wszystkich pozycjach, czy binding progów jest ok itp. Polecam Trytona na Karmelickiej i Interton na Wielickiej. Od bidy możesz pójść do Yamah'y na Dunajewskiego, tylko pamiętaj, że tu możesz trafić na niemiłą obsługę. Nie kupuj przez internet, bo nie wiesz co dostaniesz. To tak jak z kupnem butów w sieci.
Z samą nauką nie ma problemu, robisz po prostu wszystko drugą ręką. Na sto procent znajdziesz w necie szkółki dla leworęcznych i w Krakowie kogoś do nauki. Najważniejsze, żeby nauczyć się na początek podstaw teorii.
Powodzenia.