Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
maniak4
Junior Member
Od: 09.2010
Offline
#
1604
29.07.2012, 18:38
Byłem dziś koło 11:30 Dwa okienka czynne pustki nigogo w środku na zewnątrz też pustki i koło stadionu nikt sie nie kręcił....Więc zapewne marna sprzedaż bedzie
maniak4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maniak4
Znajdź inne posty napisane przez maniak4