Wyświetl pojedynczy post
maniak4
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1604
Stary 29.07.2012, 18:38
Byłem dziś koło 11:30 Dwa okienka czynne pustki nigogo w środku na zewnątrz też pustki i koło stadionu nikt sie nie kręcił....Więc zapewne marna sprzedaż bedzie
Odpowiedz cytując