Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 29.07.2012, 11:57
Co do meczu Neftczi- Hapoel Shmoa to Azerowie wcale nie są bez szans. W ostatnich latach futbol Azerski poszedł do przodu i tanio skóry nie sprzedadzą. Wogole to szkoda meczu Zyliny z Hapoelem, słowacy się mogli bardziej postarać i w tym momencie nie bylo by dyskusji.
Podobnie jak ktoś w postach wyżej, też bardzo mnie bolą fuksiarskie awanse Zagrzebia i BATE. Bardzo mało zabrakło a Białorus (nie licze meczu Gomel - Inter) zakończyla by juz punktowanie, podobnie jak Chorwacja.
Reasumując: sytuacja "za" nami jest pod kontrolą (ROM, CZE, BLR) bardziej sie trzeba skupić na dojściu do Izraela i Szwajcarii. Na moje oko w tym sezonie nie ma szans dogonić Austrię. Ale im za 2 lata "zejdzie" potężna 9 pkt