|
A mnie ciekawi może ktoś rozjaśni jak to jest możliwe ,że Legia nie ma 100 tysięcy na transfer skoro zarobili ostatnio miliony na Borysiuku Rybusie Komorowskim a z większych kosztów to tylko kontrakty dla Blanco i Novo,czyżby ITI zabierało? dziury budżetowej nie mają bo puchary drugi raz mają a zarobili pewnie z 3 milony za poprzedni sezon<z doliczeniem biletów>
|