Blaszczu16 napisał(a):

|
Wygramy choć jeden sparing z kimś kto potrafi prosto kopnąć piłkę? Wyniki są dość przygnębiające. Niby nie należy do nich przykładać zbyt dużej wagi, ale jednak coś one odzwierciedlają...
|
Jablonec nie umie grać?
Wczoraj po raz pierwszy była gra o zwycięstwo bez 8 czy 10 zmian w przerwie.