Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58640
Stary 29.07.2012, 01:49
hunter, ale to sa ludzie ktorzy dzieki temu ze Legia postawila na szkolenie zostali doszlifowani bardzo przyzwoicie. Myslisz ze jakby Wolski w wieku 16 lat przeszedl do nas to by mial takie umiejetnosci jakie ma teraz? Szczerze watpie... Zanim zaczal regularnie grac byl w Legii 3 lata. Przez 3 lata takiego utalentowanego mlodziaka mozna ladnie doszlifowac.
Tak na boku, to Legia wypatrzyla Wolskiego gdy ten mial 13 lat. Scauting, jak widac, nie proznuje.

Poza tym nie rozumiem tych zarzutow. Swietnie dzialajacy scauting Legii (na szczeblu mlodziezowo-juniorskim) to... jest dla nich powod do dumy a nie do wstydu. No ludzie, byliby debilami jakby tego nie rozwijali. Przeciesz nawet akademie takich Barcelon y Ajaxow przywiazuja do scautingu ogromna role. To jest jeden z fundamentow. Taki Puyol przeszedl do Barcelony w wieku 17 lat, Messi w wieku 13...



Nie ma czegos takiego jak¡ budowa akademii bez inwestycji w scauting (na szczeblu mlodziezowo-juniorskim).
Odpowiedz cytując