Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58639
Stary 28.07.2012, 23:12
hunter napisał(a):Wyświetl post
Kosecki, Wolski, Rybus, Borysiuk nie są wychowankami Akademii Legii ani Legii w ogóle. Przyszli do klubu w wieku 15-16 lat, czyli byli już w wieku gdzie zostali wcześniej ukształtowani.

Nie mówię, że tworzenie akademii piłkarskiej to zły krok (broń Boże), ale weźcie na litość boską zorientujcie się zanim coś napiszecie i zaczniecie przypisywać takim klubom jak Legia coś czego nie dokonali.
Czyli rozumiem, że mam tak interpretować Twoje słowa, że nawet z klubów typu Torpeda Kruszwica przeszliby do Tereka Grozny czy Kaiserslautern za odpowiednio 2,7 mln euro i 2 mln euro?

Bez żartów. Legia bardzo profesjonalnie, jak na polskie piekiełko i warunki, podchodzi do szkolenia młodzieży. I to jest dobry ruch, który zaprocentuje w przyszłości.

To, czy ktoś gdzieś został ukształtowany nie ma znaczenia. Bo Ci piłkarze mogliby do dzisiaj grać w jakichś drużynach klasy A, B, C... Skauting Legii ich wyłowił i pozwolił rozwinąć skrzydła w Ekstraklasie. I tutaj nie ma żadnej filozofii. Gdyby nie działanie Legii, Ci zawodnicy nie byliby w takim momencie kariery, w jakim w chwili obecnej są.
Odpowiedz cytując