Bobek90 napisał(a):

ElefantTak swoja droga to w Legii "mit" mlodych polakow jakos moze istniec. Rybus, Borysiuk, Wolski, Zyro, Lukasik, Kosecki...
Moze dlatego ze oni, przez zbieraniem jablek, najpierw posadzili jablonie? Tak logiczne ze az smieszne...
|
Kosecki, Wolski, Rybus, Borysiuk nie są wychowankami Akademii Legii ani Legii w ogóle. Przyszli do klubu w wieku 15-16 lat, czyli byli już w wieku gdzie zostali wcześniej w dość istotny sposób ukształtowani.
Nie mówię, że tworzenie akademii piłkarskiej to zły krok (broń Boże), ale weźcie na litość boską zorientujcie się zanim coś napiszecie i zaczniecie przypisywać takim klubom jak Legia coś czego nie dokonali.