Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58638
Stary 28.07.2012, 23:05
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
ElefantTak swoja droga to w Legii "mit" mlodych polakow jakos moze istniec. Rybus, Borysiuk, Wolski, Zyro, Lukasik, Kosecki...
Moze dlatego ze oni, przez zbieraniem jablek, najpierw posadzili jablonie? Tak logiczne ze az smieszne...
Kosecki, Wolski, Rybus, Borysiuk nie są wychowankami Akademii Legii ani Legii w ogóle. Przyszli do klubu w wieku 15-16 lat, czyli byli już w wieku gdzie zostali wcześniej w dość istotny sposób ukształtowani.

Nie mówię, że tworzenie akademii piłkarskiej to zły krok (broń Boże), ale weźcie na litość boską zorientujcie się zanim coś napiszecie i zaczniecie przypisywać takim klubom jak Legia coś czego nie dokonali.
Odpowiedz cytując